Пенсійна реформа в Україні: що саме пропонує Уряд. Повна версія презентації законопроекту (Відео)

ГройсманПенсійний вік в Україні Уряд підвищувати не пропонує.

Сьогодні на засідання Уряду Прем’єр-міністр презентував урядовцям, пресі та суспільству проект пенсійної реформи, що має відбутись в Україні.

Законопроект Кабмінет міністрів України схвалив. Далі його має розглянути Верховна Рада. Однак, заявив Прем’єр Володимир Гройсман, перед цим законопроект винесуть ще й на розгляд Ради реформ. При цьому, розраховує очільник Уряду, законопроект парламент прийме до літніх канікул.

Уряд пропонує в законопроекті зберегти пенсійний вік в Україні 60 років. Крім того, зберегти можливість «докупити» страховий стаж, якщо його бракуватиме. Також Кабмін пропує скасування оподаткування пенсій пенсіонерів, які працюють.

Уряд планує оновити систему призначення пенсій в Україні загалом.

«Перший крок — це осучаснення пенсій. Зверніть увагу, ми вводимо єдині правила визначення розмірів пенсійних виплат. Для тих пенсіонерів, які перебувають на пенсії, для «нових» пенсіонерів буде запроваджено єдиний підхід. Цей підхід говорить про те, що ми майже втричі піднімаємо ту цифру, з якої обчислюється пенсія. Якщо раніше вона була 1197 грн, то зараз це 3764 грн», — сказав Володимир Гройсман.

Повна версія презентації законопроекту — телеканал 112 Україна.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook