Перехід Світлани Дрюк на бік України: російські окупанти б’ються в істериці і вигадують «версії»

Світлана Дрюк під час служби в так званій "армії ДНР". Фото - скріншот з відео

Світлана Дрюк під час служби в так званій «армії ДНР». Фото — скріншот з відео

Російські окупанти Донбасу не можуть прийти до тями через перехід на сторону України начальника штабу так званого 11-го полку «армії ДНР» Світлани Дрюк і в істеричній поспішності пропагандисти бойовиків придумали нереальний сценарій начебто викрадення її українськими спецслужбами. Однак у цій заяві командування «армії ДНР» відразу впізнали брехню і вигадку — у мережі зазначають, що скоро так звані «армії» самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» без підтримки Росії самі розбіжаться.

Те, що екс-бойовик «ДНР» Світлана Дрюк перейшла на бік України і перебуває на підконтрольній Україні території, стало відомо ввечері 3 березня після виходу в ефір відповідного сюжету зі Світланою Дрюк у ТСН. 4 березня інформацію підтвердила СБУ, повідомивши, що добровільний перехід перехід високопоставленого бойовика «ДНР» на бік України був організований контррозвідкою СБУ.

На окупованмоу Донбасі через цю інформацію зчинилась істерика серед бойовиків, що вилилась в ажіотаж обговорення новини у мережі та «офіційну» реакцію так званої «армії ДНР».

Читайте також: Сенсаційний провал пропаганди Кремля: начальник штабу дивізіону «армії ДНР» перейшов на бік України (Відео)

Бойовики, які починали на українському Донбасі «рускую весну», заявили, що в переході Світлани Дрюк на бік України нічого особливого не бачать, бо так звані «ДНР» і «ЛНР» — це невизнані навіть Росією утворення з відповідним рівнем як «армії» так і всього решта.

Читайте також: Безпрецедентний рівень конспірації: СБУ про операцію переходу високопоставленого бойовика «ДНР» на сторону України (Відео)

«А що ви хотіли від бананової республіки, в які 5 років будували типу армію… От цікаво, коли з танками перебігати будуть», — написав у мережі колишній «перший комендант» окупованої Горлівки Ігор Безлер.

ф1

Офіцер російських спецслужб Ігор Стрєлков, за безпосередньої участі якого Росія анексувала український Крим і розв’язала війну на Донбасі, у мережі написав, що без російської армії так звані «армії» самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» — це збіговисько не найкращих за моральними і військовими якостями цивільних людей, і як в 2014 році вони стали бойовиками, взявши в руки зброю, так у будь-який момент вони можуть цю зброю скласти. Так, на думку Стрєлкова, й зробила Світлана Дрюк, обравши краще життя в Україні.

ф2ф3.

ф4

Натомість так звана «армія ДНР» в «офіційній заяві взялась з пропагандистською метою і щоб «відбілити» свою «репутацію», терміново придумувати нереальні сценарії, начебто Світлана Дрюк сама не могла покинути лави бойовиків і її нібито викрали українські спецслужби.

ф5

У цій «офіційній» заяві так званої «Народної міліції ДНР» (так бойовики називають свою «армію ДНР») у мережі відразу ж розпізнали пропагандистську брехню російських окупантів Донбасу.

ф6ф7

Ажіотаж у сепаратистських пабліках з приводу переходу начальника штабу так званого 11-го полку «армії ДНР» Світлани Дрюк на бік України не вщухає. Тому, дуже вірогідно, що чимало людей, які досі воювали в так званих арміях самопроголошених «ДНР» і «ЛНР», підуть шляхом Світлани Дрюк і перейдуть на сторону України, погодившись стати свідком у міжнародному суді проти Росії, що колись точно відбудеться. Є й інша можливість — скористатись програмою «СБУ «На тебе чекають вдома». Сумнівів у тому, що переходів колишніх бойовиків на бік України точно побільшає, немає, бо розчарованих «рускім міром» і принесеною Кремлем війною на окупованому Донбасі вже дуже багато.

Світлана Дрюк - скрін миротворець з даними

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook