У бойовиків істерика через безсилля: українські листівки заполонили окупований Донбас (Відео)

Фото - Фейсбук фонду "Сестри перемоги"

Фото - Фейсбук фонду «Сестри Перемоги»

11 травня в окупованих містах Донбасу масово з’явились українські листівки. Їх із безпілотника скинула українська аеророзвідка. У російських окупантів істерика через безсилля: знайти «українських диверсантів» вони не можуть.

На окуповані «ДНР» і «ЛНР» міста листівки, які підтримують українських патріотів, посипались із неба в день, коли бойовики відзначали річницю так званих референдумів, які начебто проголосили «суверенітет» досі не визнаних навіть РФ самопроголошених «ДНР» і «ЛНР».

Таку акцію вже традиційно здійснила українська аеророзвідка «Сестри Перемоги», скинувши цього разу 20 тисяч листівок.

В російських окупантів Донбасу паніка: вони істерично намагаються знайти джерело українських листівок, не вірячи, що їх закинули з підконтрольної Україні території.

А те, що українські патріоти і українське підпілля на окупованому Донбасі є, доводить фото, яке опублікував у Фейсбук офіцер ЗСУ Анатолий Штефан. На знімку 11 травня в центрі окупованого «ДНР» Донецька під час «урочистостей» бойовиків з нагоди так званого «дня республіки» молодий чоловік тримає в руці листівку з українською символікою.

Всі подробиці, як 11 травня на окупований Донбас потрапили українські листівки і як все організували українські військові і волонтери, — у сюжеті ТСН.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook