Охоронець Захарченка стріляв у десятьох бойовиків «ДНР» (Фото)

Бойовик і громадянин Росії, який в ніч на 11 липня здався українській владі, розстріляв машину з десятьма працівниками так званої «служби охорони ДНР».

Принаймні, про це заявляють сепаратисти.

В повідомленні СБУ зі слів цього бойовика йшлося, що він убив двох таки терористів, а служив цей російський найманець із Кавказу спершу у банді «Восток», а потім у підрозділі, який охороняв «главу ДНР».

Читайте також: Несподіваний поворот: від помсти за вбивства своїх бойовик з РФ шукає захисту у спецслужб України (Фото)

У терористичній «ДНР» тепер стверджують, що він, мовляв, ніякого Захарченка не охороняв і взагалі був просто бандитом.

Однак факт стрілянини справді був, оскільки 12 липня цього кавказького найманця, називаючи його ім’я і публікуючи фото, бойовики як підозрюваного у важкому злочині оголосили «в розшук». На той момент бойовик уже здався українським прикордонникам на пункті пропуску «Мар’їнка».

ф1

Тепер же терористи стверджують, що стріляв цей «розшукуваний» не у бойовиків. Так, один із сепаратистських блогерів, намагаючись знівелювати факт здачі громадянина Росії українським силовикам, заявив, що, мовляв, українські ЗМІ «зробили із мухи слона», а бойовик, якого називає «невідомий чоловік, мовляв, нікого й не вбив, стріляючи в машину з «охоронцями позавідомчої охорони МВД ДНР», а просто одного з них легко поранив.

ф2

Тим часом у мережі не бракує фото, які доводять, що громадянин РФ, який воював на українському Донбасі за «ДНР», був бойовиком не одного підрозділу терористів.

ф7ф3

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook