Оголошення, які точно піднімуть настрій (Фото)

ф7Оголошення інколи пишуть такі, що вже не важливо, що саме хочуть продати чи купити, бо сам текст оголошення — це уже «літературний шедевр», який незмінно викликає посмішку.

«7 Днів-Україна» пропонує невеличку добірку таких оголошень, що точно піднімуть настрій на початку робочого дня автомобілістам і не тільки.

До яких тільки витівок і «маркетингових ходів» не вдаються автомобілісти, аби продати машину чи гараж, а потім таке оголошення «ходить» інтернетом роками, а то й десятиліттями у вигляді мемів і мотиваторів.

В одному з них непотрібний гараж із «незабутньою атмосферою» пропонують купити тому, хто не знає, куди подітись у вільний час та кому набрид відпочинок у нічних клубах, а в гаражі з двома «андеграудами» (ямами для овочів та огляду авто) час пролітатиме непомітно, гарантує продавець.

ф1

В іншому власник намагається продати самовивозом джип, який застряг у болоті так, що видно тільки антену. Для орієнтиру власник дав географічні координати місця.

«Джип — це така машина, яка застрягне, зламається чи потоне там, куди інші не доїдуть ;) », — прокоментував оголошення dtp.kiev.ua.

«Хтось уже відшукав?» — поцікавився у коментарях Sergei Viktorovih.

«Років десять цьому оголошенню. Я дивився координати. Звідти й справді хрін дістанеш», — пояснив Евгений Белаш.

ф2

Є в мережі й інші дотепні оголошення.

ф4ф6

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook