Оголошена триденна жалоба — на Донбасі загинув боєць із Тернопільщини

жалоба-прапор зі стрічкою і тризубомЖалоба оголошена в Підгаєцькому районі Тернопільської області, звідки родом боєць Іван Кураш, який загинув на Донбасі.

Про оголошення жалоби 17-19 травня повідомляє сайт Підгаєцької РДА.

«У зв’язку із загибеллю 15 травня 2018 року при обстрілі спостережного поста в районі с.Катеринівка Кураша Івана Івановича, уродженця с.Литвинів Підгаєцького району, 17-19  травня 2018 року розпорядженням голови районної державної адміністрації Алли Колодницької у Підгаєцькому районі оголошено Днями жалоби.

На знак скорботи за загиблим на адміністративних будівлях органів місцевого самоврядування, підприємств,  установ та організацій, незалежно від форм власності, що знаходяться на території Підгаєцького району, у Дні жалоби приспущено Державний прапор України із пов’язаною траурною стрічкою, скасовано у ці дні проведення розважально-концертних заходів», — йдеться в повідомленні.

Про обставини загибелі бійця відомо, що його поранив ворожий снайпер. Поранення виявилось несумісним із життям.

«16 травня, вночі, під час виконання бойового завдання, від кулі снайпера, загинув військовий, наш земляк з села Литвинова Кураш Іван. Куля попала в ліву легеню, боєць помер в шпиталі м.Гірське. Вічна пам’ять Герою. Смерть ворогам», — написав у Фейсбук про обставини загибелі Івана Кураша Юрій Пухайло.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook