Офіційна дружина Януковича Людмила живе в Севастополі – ЗМІ

imagesОфіційна дружина колишнього президента України Віктора Януковича Людмила на сьогодні проживає в окупованому Російською Федерацією Кримському півострові. Про таку новину повідомляє  російське видання «Комсомольська правда».

В одній із сьогоднішній статей цього російського видання, що присвячена родині Януковичів та трагічній загибелі Віктора Януковича-молодшого, старший син екс-президента України Олександр мимоволі зізнався, що вибір місця похорон його брата Віктора був фактично зумовлений місцем проживання їхньої мами Людмили, яка, як виявилося, фактично проживає в Севастополі.

«Ми вирішили поховати брата тут, тому, що він дуже любив Крим, а тим більше Севастополь, і в Свято-Нікольському храмі він бував не раз», – розповів подробиці цієї справи Олександр.

«Крім того, на півострові живе наша матір і їй буде легше відвідувати тут могилу брата. Що ж стосується мене, то я спустошений, хочу скоріше полетіти до Пітера або до Москви», – зізнався старший син екс-президента Януковича.

Відповідаючи на питання про те, що ж сталося з братом, Олександр відповів:

«Це сталося, коли було темно. Вітя їхав за кермом, почав хрустіти і тріскатися лід. Мабуть, брат вирішив, що потрібно їхати далі, до товстішого льоду – «тягнув» машину до кінця, вистрибнути встигли всі, крім нього. Він пішов на дно, коли водійські двері були вже відкриті. Темно, холодна вода», – розповів Олександр Янукович.

Він також повідомив, що могила не залишиться безіменною.

«Скоро ми поставимо там табличку з гравіюванням, пам’ятник», – сказав він.

Відмітимо, що сім’я Януковича домовлялася безпосередньо з настоятелем севастопольського Свято-Нікольського храму, оскільки могила розташована на огородженій ділянці поряд з церквою, яка не належить місту, а є власністю церкви.

Організацією похорону, за інформацією російського видання, починаючи від доставки тіла з аеропорту і закінчуючи копанням могили, займалася невказана приватна севастопольська фірма.

За інформацією одного зі співробітників цвинтаря, поруч з могилою Януковича-молодшого покоїться севастопольський кримінальний авторитет Євген Володимирович Поданєв.

Ділянки на цьому місці є дуже дорогими. Одне місце, як подейкують, коштує близько 1500-2000 доларів.

Преса України

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook