Офіс Кучми опублікував офіційний документ, який представник України підписав у Мінську 1 жовтня (Документ)

Ленід Кучма на переговорах ТКГ у Мінську. Архівне фото

Ленід Кучма на переговорах ТКГ у Мінську. Архівне фото

1 жовтня під час переговорів у Мінську Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі офіційний представник України Леонід Кучма підписав лист на ім’я представника ОБСЄ в ТСК Мартіна Сайдіка.

Про це повідомила прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер, опублікувавши у Фейсбук документ.

Читайте також: Так звана формула Штайнмаєра: за яких умов вона діятиме. Повна версія брифінгу Президента України (Відео)

Лист російською мовою містить виклад «формули Штайнмаєра».

Як сказано в ньому, «текст щодо імплементації так званої «формули Штайнмаєра» щодо імплементації її в українське законодавство», був «погоджений дипломатичними радниками глав держав і урядів України, ФРН, Франції і Російської Федерації.

Читайте також: «Формула Штайнмаєра» перестала бути таємницею: ЗМІ РФ оприлюднили підписані 1 жовтня учасниками Мінських переговорів листи (Документ)

Документ, опублікований прес-службою Леоніда Кучми, тотожний одному з документів, який раніше опублікували ЗМІ Росії за підсумками Мінських переговорів і підписання їх учасникали листів із «формулою Штайнмаєра».

Читайте також: «От до чого домовились», — Порошенко назвав ціну, яку Україна заплатить за підписання «Формули Штайнмаєра» (Відео)

ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook