Один з лідерів руху за незалежність Каталонії подав у відставку під тиском центру

artur-mas-dimiteКолишній каталонський перший міністр Артур Мас оголосив про свою відставку в якості голови партії PDeCat (Демократичної партії Каталонії), що є одним з активних прихильників незалежності Каталонії.

«Я вирішив піти у відставку, як голова Демократичної партії Каталонії», — заявив він під час прес-конференції, додавши, що його «присутність обмежує розширення «Junts Per Catalunya» («Разом за Каталонію»)  і що кількість судових справ проти нього «залишає мені мало можливостей для маневру » .

Про це повідомляє видання The Spain Report.

PDeCat — Каталонська Демократична партія (колишня «Конвергенція та Єднання», з 2017-го  переросла в «Junts Per Catalunya» («Разом за Каталонію») — виборчу платформу на чолі з Карлесом Пучдемоном.

Мас під час прес-конференції у вівторок увечері заявив, що прийняв рішення про відставку «влітку», додавши, що «новий етап потребує нового керівництва», і що він не хотів, щоб його правові труднощі обтяжували процес розширення.

Він високо оцінив результати виборів, отриманих Карлесом Пучдемоном та «Разом за Каталонію»  у грудні, як «чудову можливість для Демократичної партії розширити свою базу».

«Каталонський проект Незалежності», — сказав Мас — » ще має парламентську більшість».

Каталонський високопосадовець також повідомив, що  отримав повідомлення від Верховного Суду про включення його особи у розслідування щодо 1 жовтня, коли, як відомо, відбувся референдум про незалежність Каталонії, який, проте, не був визнаний Іспанією та ЄС.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook