Один із найодіозніших бойовиків «ДНР» знайшовся — знову «засвітився» на Донбасі (Відео)

а2Зниклий на кілька місяців із інформаційного поля екс-глава «радбезу ДНР» і засновник банди «Восток» Олександр Ходаковський знову з’явився - 8 вересня в окупвоаному Донецьку вручав бойовикам своєї банди «нагороди».

Якщо раніше так званий «глава радбезу ДНР» та командир найвідомішої банди мародерів «Восток» щотижня з’являвся в так званих он-лайн телеефірах, то від початку червня про нього практично нічого не було чути, крім єдиного коментаря, який він дав сайту Росії.

Читайте також: Зниклий на Донбасі одіозний терорист знайшовся, але частково

Політолог Олександр Никоноров припускав у липні, що зникнення Ходаковського пов’язане із подіями в окупвоаній Ясинуватій, де Ходаковський досі почувався господарем.

«Місцезнаходження самого Олександра Ходаковського на це момент достовірно невідомо», — зазначав політолог.

Додамо, що упродовж останніх восьми місяців між Ходаковським та близьким оточенням «глави ДНР» Олександра Захарченка триває конфлікт.

Також саме Ходаковський розповів, як «віце-прем’єр ДНР» підстрелив «главу адміністрації» Захарченка.

Читайте також: «У якоїсь з кремлівських башт підмило фундамент», — Ходаковський розкритикував політику Москви щодо Донбасу

Крім того, навесні цього року Олександр Ходаковський взявся активно критикувати й політику Путіна щодо окупованого українського Донбасу.

Читайте також: Є інформація моторошна — сісти «на підвал» у «ДНР» може не тільки бойовик Ходаковський

Ходаковський навіть заявляв, що невдовзі його можуть прибрати свої і навіть радив їм, як краще його вбити. А ще Ходаковський заявляв, що може будь-коли покинути Донбас і виїхати до Росії.

Читайте також: Одіозний бойовик Ходаковський заявив, що готовий покинути «ДНР»

Відтак не виключено, що саме в Росії провів літо Ходаковський. а1

Тепер же, коли в його «вотчині» — Ясинуватій — міська «влада» змінилась, Ходаковський повернувся на Донбас. Нагадаємо, що очолив так звану «адміністрацію» міста такий же зрадник України, як і Ходаковський, який керував колись спецпідрозділом «Альфа управління СБУ в Донецькій області — колишній начальник міліції Маріуполя Олег Моргун.

Читайте також: «Глава ДНР» зняв з посади «мера», якого призначив 5 місяців тому, і призначив на це місце зрадника України (Відео)

Хоча, не виключено також, що то міг бути разовий вояж одіозного бойовика «ДНР» для урочистосей банди «Восток». Примітно, що вручив в окупованому «ДНР» Донецьку Ходаковський ветеранам «Востока» пам’ятні «медалі» Всеросійської громадської організації ветеранів «Бойове братство».

Виступаючи перед бойовиками, Ходаковський скаржиться, що їх тепер майже не поважають порівняно з тим, як це було два роки тому.

Обережно — на відео пропаганда «ДНР».

 

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook