Один із колись найбагатших чоловіків на Тернопіллі – у бігах

гутаОдного з власників Агрохолдингу «Мрія» Миколу Гуту оголосили в розшук. Інформація про це є на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Причому МВС визнає жителя Тернопілля, сина Героя України, одного із сотні найбагатших людей нашої країни Івана Гути, як «особу, яка переховується від органів влади».

Читайте також. «Частину землі ми будемо продавати» — генеральний директор «Мрії»

Дата зникнення — 31 березня 2014 року, хоча Микола Гута був присутнім на зборах з кредиторами, які проходили в Києві в жовтні-грудні 2014 року, повідомляє «Економічна правда«.

Нагадаємо, Агрохолдинг «Мрія» заснували в 1992 році Іван і Клавдія Гути у Васильківцях Гусятинського району (Тернопільщина). Земельний банк холдингу у найкращі часи господарства перевищував 300 тисяч га, зосереджений у західних областях України. Компанія спеціалізувалася на вирощуванні пшениці, ячменю, ріпаку, цукрових буряків, гречки, картоплі та інших культур.

Микола Гута приєднався до Групи «Мрія» у 2002 р. До вересня 2014 р. відповідав за поточне управління компанією на посаді генерального директора. Наразі він — голова Ради директорів групи компаній «Мрія».

Читайте також. Гусятинщина: люди не пропускали лише вантажівки, які нищать дорогу

Нагадаємо, ІА «7 Днів-Україна» вже писала про те, що Група компаній «Мрія» потрапила в складне фінансове становище – в серпні 2014 року агрохолдинг оголосив технічний дефолт. Загальний борг компанії становить близько 1,3 мільярда доларів.

До слова, проблеми у відомої фірми почалися під час каденції Президента Віктора Януковича. Якось із патової ситуації свого колегу та однокурсника Миколу Гуту намагався навіть виручити нардеп Михайло Головко (ВО «Свобода»). Аби не допустити вилучення якихось документів, свободівець «відкрив» приймальню нардепа в одному з кабінетів Агрохолдингу «Мрія».

Довідково. 80% групи компаній «Мрія» володіє Mriya Agro Holding Plc, яка зареєстрована на Кіпрі. У свою чергу, кіпрською компанією володіє ще одна закордонна структура — HF Assets Management Limited, яка фактично належить сім’ї Гут. Мова йде про Івана, Клавдію, Андрія і Миколу Гутів.

Наразі вони є власниками агрохолдингу номінально. Раніше повідомлялося, що Східнокарибський Верховний Суд 15 грудня почав ліквідацію мажоритарного акціонера «Мрії» — компанії HF Assets Management Limited. Як повідомлялося, австрійська фінансова група Erste Group звернулася до суду 30 жовтня з проханням визнати банкрутом HF Assets Management Limited.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook