Одягли мішок на голову і вивезли: зниклий тиждень тому на передовій боєць ЗСУ — у полоні бойовиків «ДНР» (Відео)

Боєць 128-ї бригади ЗСУ Ігор Мед, який потрапив у полон бойовиків "ДНР"

Боєць 128-ї бригади ЗСУ Ігор Мирончук, який потрапив у полон бойовиків «ДНР»

Український боєць, який зник під час бою на передовій Донбасу тиждень тому, опинився в полоні бойовиків «ДНР», які оприлюднили відео допиту бійця ЗСУ. 128-а бригада ЗСУ підтвердила, що на відео — їх боєць.

Про зникнення свого військового після бою, який внаслідок контузії був дезорієнтований і пішов у протилежний від українського тилу бік, 10 лютого повідомляла на своїй сторінці у Фейсбук 128-а бригада ЗСУ.

Читайте також: У полон бойовиків на Донбасі міг потрапити ще один український боєць

ф1

Через тиждень — 16 лютого — бойовики «ДНР» оприлюднили фото українського полоненого.

ф2

Невдовзі того ж дня російські окупанти показали й відео допиту українського військового.

На відео 42-річний чоловік називає себе Ігорем Мирончуком — бійцем 128-ї бригади. Він каже, що після того, як потрапив у руки бойовиків на передовій, спецслужби бойовиків «ДНР» одягли йому на голову мішок і вивезли з передової на допит.

На кадрах, опублікованих бойовиками, добре видно, як полонений боєць читає заготований російськими окупантами текст — очевидно, що українського бійця бойовики змусили казати те, що потрібно російським окупантам.

Після оприлюднення російськими окупантами цього відео 128-а бригада ЗСУ на своїй офіційній сторінці у Фейсбук підтвердила, що на відео їх зниклий безвісти боєць.

Також, підкреслили українські військові, все, що каже полонений про обставини потрапляння в полон і про українську армію, він каже з примусу бойовиків «ДНР».

ф3

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook