Знайшовся одіозний бойовик «ДНР», який зник на окупованому Донбасі (Відео)

Олександр Ходаковський

Олександр Ходаковський

Колишній так званий «секретар радбезу ДНР» Олександр Ходаковський, який зник з окупованого Донбасу ще навесні, знайшовся в Росії.

Сепаратистський паблік оприлюднив відео, на якому бойовик Ходаковський в російському Ростові-на-Дону розмовляє з російськими найманцями.

Ті заявляють, що бойовики «ДНР» з банди «Восток», створеної зрадником України Ходаковським на Донбасі у 2014 році,  саме в російському Ростові-на-Дону вирішили створити свою ветеранську організацію. Крім того, саме у цьому місті Росії бойовики Ходаковського зібрались тренувати поповнення для наступних етапів війни.

Такі заяви бойовиків Ходаковського яскраво підтверджують, що війна на Донбасі — це ніякий не «громадянський конфлікт», а військова агресія, інспірована і втілена Росією.

У відео бойовики називають Ходаковського «кандидатом на посаду глави ДНР».

Читайте також: З’явились несподівані дані, де може бути одіозний бойовик «ДНР», який зник з окупованого Донбасу

Як передбачалось і повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», саме через те, що є конкурентом Захарченка на «виборах», які сепаратисти мають намір провести на окупованих «ДНР» територіях восени цього року, Ходаковський навесні цього року і зник з інформаційного поля і з окупованого Донбасу.

Востаннє Ходаковський давав знати про себе 11 травня — ввечері саме того дня на його сторінці у Фейсбук було останнє повідомлення. Відтоді про нього ні слуху, ні духу.

Читайте також: Зниклий з окупованого Донбасу одіозний бойовик Ходаковський натякнув, що він живий

За інсайдерськими повідомленнями, сепаратисти підозрювали, що Ходаковський міг бути в Росії, в окупованому Криму чи навіть в Ізраїлі. Були дані, що через конуренцію з Олександром Захарченком Олександр Ходаковський був змушений поїхати з окупованого Донбасу.

Читайте також: Є нові дані, куди з окупованого Донбасу зник бойовик Ходаковський

Тепер — через понад 2 місяці після свого зникнення — Олександр Ходаковський вперше публічно з’явився і «виплив» у Росії.

Обережно — на відео риторика сепаратистів.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook