«Почали розмову з Російською Федерацією», — Президент України про новий обмін (Відео)

Фото - сайт Президента України

Фото — сайт Президента України

Україна домагається звільнення українців як на окупованому Донбасі, так і утримуваних в РФ, і докладає для цього всіх зусиль в ході переговорного процесу.

Про це заявив Президент України, який зараз перебуває з робочим візитом в Ізраїлі.

Як повідомив Володимир Зеленський, Україна в рамках Мінських домовленостей домагається обміну полоненими на Донбасі.

«Будемо доповнювати перелік встановлених осіб», — сказав Володимир Зеленський.

Крім того, повідомив Президент України, Україна наполягає на звільненні політв’язнів Кремля і обміні утримуваними особами з РФ.

«Ми вже почали розмову з Російською Федерацією щодо обміну українців – всіх, включно з кримськими татарами, іншими українцями, які перебувають на території Росії», — сказав Володимир Зеленський у коментарі Фактам ICTV — в Єрусалимі.

Читайте також: «Ми готові припинити війну на Донбасі сьогодні», — Зеленський у Давосі назвав умову. Повна версія виступу (Відео)

Раніше Президент Володимир Зеленський не виключив зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним в Ізраїлі, щоб обговорити обмін полоненими.

«Може бути, оскільки є питання про обмін полоненими, питання українців, кримських татар на території Росії. Буде можливість, обговоримо це», — наводить слова Зеленського, сказані ним журналістам у середу в Давосі, «Інтерфакс Україна«.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook