Особисто давала вказівки, як вчинити теракт у ВР — Луценко обіціяє подання на зняття недоторканності з Савченко вже сьогодні (Відео)

Луценко КрупноПідірвати кілька гранат у залі пленарних засідань, підірвати купол Верховної ради за допомогою мінометів, а потім добивати атоматами депутатів — такі вказівки давала диверсантам при планування і підготовці теракту в українському парламенті особисто народний депутат Надія Савченко.

Про це заявив сьогодні з трибуни Верховної ради Генпрокурор України.

Читайте також: Нардепа Надію Савченко підозрюють у співучасті в підготовці до державного перевороту в Україні — Антон Геращенко (Відео)

Юрій Луценко заявив, що докази цього слідство має.  І докази ці , за словами Гепрокурора, — незаперечні. Тому вже сьогодні Луценко пообіцяв зробити подання на зняття недоторканнності з Савченко.

Читайте також: «Хто хоч раз не думав підірвати Верховну Раду або Банкову?» — повна версія брифінгу Надії Савченко (Відео)

Надія Савченко сьогодні вранці на брифінгу перед допитом в СБУ у справі Рубана, нагадаємо, заявила, що практично у кожного українця хоч раз у житті виникало бажання підірвати Верховну Раду чи Адміністрацію президента України.

Відео — 112 Україна

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook