Обвал мосту на Тернопільщині: стало відомо, хто останній ним проїхав (Відео)

ф1Останній, хто проїхав аварійним мостом у селі Лисівці Заліщицького району 13 лютого, був місцевий мешканець. За ним міст завалився в ріку Серет.

«Він тріщав, щось впало в воду, але я не звернув уваги», — так каже про свою поїздку через міст кінною підводою мешканець села.

Читайте також: На Тернопіллі великовагові фури обвалили міст (Схема об’їзду)

Коли половина мосту завалилась у Серет, на щастя, на мосту нікого не було. А жертви бути могли: щодня мостом проїздили шість рейсових автобусів і багато туристичних, бо це найкоротший шлях із Кам’янця-Подільського до Івано-Франківщини. Було багато й вантажівок, що возили будматеріали з місцевих родовищ корисних копалень.

Саме перевантажені вантажівки, які обласна влада називає глобальною проблемою, і спричинилися до обвалу мосту, який зведений майже півстоліття тому і торік був визнаний аварійним.

Читайте також: Однієї смуги нема: опубліковані знімки мосту, що завалився на Тернопільщині (Фото)

Місцеві кажуть, що спершу біля мосту втановили знак, що їхати переправою не можна, та потім цей знак зник і автотранспорт продовжував тут їздити.

Обласна влада, що екстрено виїздила на місце аварії, заявила, що в 2019 році цей міст мали ремонтувати за 15 млн грн. Тепер відновлення мосту обійдеться щонайменше втричі дорожче.

Читайте також: Міст, що обвалився днями на Тернопільщині, капітально відремонтують, — Олег Барна

Всі подробиці — у сюжеті Факти ICTV

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook