Обурення наростає з кожним днем: на окупованому Донбасі назріває комунальна катастрофа (Фото)

ф6На окупованому Донбасі назріває комунальна катастрофа: бойовики безпорадні перед сміттям і снігом.

Із міст окупованого Донбасу уже місяць не вивозять сміття, причому це відбувається і в самопроголошеній «ДНР», і в сусідній «ЛНР». Про це масово пишуть у мережі мешканці окупованого Донбасу, викладаючи фото. Як от користувач hochu _ domoy‏, який показав гору сміття, сфотографовану 28 січня в центрі окупованого «ДНР» Донецька в дворі кінотеатру Шевченка.

Читайте також: На окупованому Донбасі вирує обурення діями бойовиків, ті готують підняття тарифів (Фото)

ф3

«Обурення наростає з кожним днем», — повідомляють про своє невдоволення бездіяльністю окупаційної влади місцеві мешканці.

ф1ф2

Вони зазначають, що  через гниття переповнених сміттєвих баків і неприбраний сніг під час відлиги всі це разом потече і створить санітарну та екологічну катастрофу.

Читайте також: На окупованому Донбасі відбулась акція проти «глави ДНР» (Фото)

«Страшно уявити, що буде після відлиги, всю зиму практично буксує вивезення сміття. Зграї собак, зграї ворон, не за горами полчища щурів зроблять свою справу і сміттєвий колапс плавно перейде в екологічну катастрофу», — пише користувач Хрустальный Луч, викладаючи фото зі свого окупованого «ЛНР» міста.

Зважаючи на гігантські масштаби бездіяльності окупаційної влади та стрімке наростання обурення місцевих мешканців, що на окупованому Донбасі буде швидше — комунальна катастрофа чи комунальний бунт, — наразі невідомо.

ф4ф5ф6ф7

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook