Обстріл району Донецької фільтрувальної станції показав, що окупанти продовжують цинічно ігнорувати інтереси цивільного населення (Фото)

фото: Генеральний штаб ЗСУ

фото: Генеральний штаб ЗСУ

І це є черговою провокацією з боку окупантів, інформує прес-служба Операції об’єднаних сил.

Українська сторона Спільного центру контролю та координації (далі — СЦКК) повідомляє про продовження обстрілів з боку збройних формувань Російської Федерації та їхніх найманців об’єктів цивільної інфраструктури вздовж лінії розмежування. Регулярні обстріли з боку російсько-окупаційних військ загрожують життю мирного населення, а також персоналу, який обслуговує об’єкти критичної інфраструктури Донбасу.

Так, 30 січня 2019 року під час обстеження маршруту слідування зміни робітників ДФС, співробітники піротехнічного відділення ГУ ДСНС України у Донецькій області зафіксували на узбіччі дороги, на відстані близько 700 м на південний захід від станції, дві вирви в сніговому покрові розміром приблизно 50х70 см. Про цей факт було повідомлено українську сторону Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін

Прибувши на місце обстрілу, спостережна група української сторони СЦКК зафіксувала вирви на відстані двох метрів біля проїжджої частини автошляху Н-20, по якому щоденно здійснюється перевезення робітників ДФС. Під час здійснення фотофіксації встановлено, що обстріл із АГС-17 вівся окупантами з напрямку так званої Ясинуватської розв’язки, прилеглої до Донецької фільтрувальної станції, яка на даний час перебуває під тимчасовим контролем російсько-окупаційних військ.

фото: Генеральний штаб ЗСУ

фото: Генеральний штаб ЗСУ

На щастя, осіб, постраждалих внаслідок обстрілу та боєприпасів, що не вибухнули, не виявлено.
Українська сторона СЦКК нагадує, що Донецька фільтрувальна станція, яка забезпечує водою майже 600 тисяч людей вже не перший раз стає об’єктом спекуляцій з боку російсько-окупаційних військ з метою скомпрометувати Збройні Сили України, створити напруження в суспільстві по обидва боки від лінії розмежування сторін, зірвати перемир’я та звинуватити українську сторону у невиконанні Мінських домовленостей.

Отже, чергове пошкодження під’їзних шляхів до ДФС наочно демонструють, що керівництво окупантів продовжує цинічно ігнорувати інтереси цивільного населення по обидва боки від лінії зіткнення та прагне подальшого загострення збройного конфлікту на Донбасі.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook