Обмін заручниками зайшов у глухий кут — Рубан

звантаженняУ Центрі звільнення полонених визнали, що обмін заручниками зайшов у глухий кут. Про це в заявив керівник центру визволення полонених Володимир Рубан.

«На сьогоднішній день вони (центр обміну полонених СБУ, — ред.) зайшли повністю в глухий кут. Ми їм пропонуємо допомогу. Одна з цілей моєї присутності тут — це звернення до Верховному головнокомандувачу, до Петра Олексійовича. Він дав вказівку силовим міністрам до 25 грудня повернути військовополонених. Як не прикро, але, Петро Олексійович, в нашій армії, крім того, що віддати наказ, треба ще й домогтися його виконання. На сьогоднішній день єдина структура, яка може за 2 дні чи за день обміняти 200 чоловік, структура, яка має охорону, техніку, автобуси, яка може заїхати напосредственно в Донецьк, а не вночі в степу обмінюватися полоненими — це структура Офіцерського корпусу. СБУ не може увійти в Донецьк і поміняти там полонених», — заявив Рубан.

За його словами, тільки президент може домогтися виконання указу, оскільки «СБУ абсолютно не ворушиться».

Ще однією проблемою є постійні обстріли.

«Дуже складно домовлятися про обмін полонених під вибухи артилерійських снарядів… Коли тихо, коли ми приїжджали в Донецьк, ми просили обидві сторони перестати воювати в аеропорту або обстрілювати. Коли тихо, ми можемо розмовляти про життя. Але коли поруч вибухають снаряди і польові командири бігають воюють, їм не до полонених. Полоненими або прикриваються, або забувають про них», — повідомив Рубан.

Раніше повідомлялося, що повний список полонених силовиків налічує 684 людини, бойовиків — 584.

112

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook