Обіцянка «глави ДНР» виявилась черговою брехнею (Фото)

ф3На окуповоному Донбасі не припиняється ажіотаж через дефіцит бензину. Окупаційна влада «ДНР» продовжує робити вигляд, що все гаразд. Натомість обурення мешканців окупованих «ДНР» територій наростає.

Попри запевнення так званого «глави ДНР» , які Олександр Захарченко зробив минулого тижня, бензину на окупованих «ДНР» територіях так і не з’явилось достатньо — кілометрові черги на АЗС, де пальне з’являється, не зникають.

Обіцянка «глави ДНР», що все, мовляв, налагоджується, і з Росії на окупований Донбас уже прямують цистерни з пальним, виявилась брехнею. Про це з обуренням пишуть у мережі мешканці окупованих «ДНР» територій.

Читайте також: У терористичній «ДНР» катастрофічна ситуація з пальним (Фото)

Водії, чиї машини зупинились посеред дороги, з останньою надією звертаються по допомогу в мережі, аби в Донецьку купити в каністру хоч 5 літрів бензину.

ф1У коментарях до таких повідомлень у сепаратистських пабліках українські користувачі з гірким сарказмом констатують, до якого дна довів колись квітучий український Донецьк «рускій мір».

«Так хотілось в СССР! вдягай піонерский галстук!» — обурююєтсья теперішнім скаргам сепаратистів, які в 2014 році хотіли «руского міра», користувач Олекса Віталійович.

«А этот город ещё недавно Евро принимал…» — з гіркотою згадує ForestBrother.

«Здобули», — з сарказмом констатує Evaien‏ @Evaien5.

«Наглядный пример, насколько эти территории зависимы от рашки», — пише про причину проблем самопроголошеної «ДНР» Богдан‏.

Читайте також: Так і постачання харчів можуть перекрити — у «ДНР» наростає бунт (Відео)

11 червня черга на одній із заправок окупованого «ДНР» Донецька була гігантською.

Фото черги виклав у мережу користувач Donetsk2018, зазначивши, що на АЗС працював лише один пістолет.

У коментарях до цього повідомлення користувач Машка Ляшкина‏ поправив автора допису, зазначивши, що на заправці вранці понеділка був бензин не А-95, а А-92, і на 16 годину бензин на цій АЗС закінчився.

Читайте також: Захарченко визнав, що не може впоратись із управлінням самопроголошеною «ДНР» (Відео)

Скільки ще вистачить терпіння в мешканців окупованих «ДНР» територій — невідомо. Дефіцит бензину в самопроголошеній «ДНР» триває вже майже місяць.

ф2

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook