«Тобі загиблі снитись будуть»: після 2 місяців за ґратами вийшов на волю коригувальник обстрілу Маріуполя армією РФ (Відео)

Кірсанов стверджує, що за смерть 29 людей совість його не мучить

Кірсанов стверджує, що за смерть 29 людей совість його не мучить

Коригувальник обстрілу Маріуполя армією РФ у 2015 році Валерій Кірсанов, який 15 серпня вийшов на волю за законом Савченко, заявив, що і далі збирається жити в Маріуполі. На це активісти заявили, що не пробачать Кірсанову його дій.

«Тобі загиблі снитись будуть», — казали в очі Кірсанову рідні загиблих при обстрілі Маріуполя російськими окупантами 24 січня 2015 року.

Читайте також: Організатор обстрілу Маріуполя (Фото, Відео)

Тоді ворог поливав житловий мікрорайон Маріуполя «Східний» із Градів» і «Ураганів», влучність вогню по рідному місту коригував Валерій Кірсанов. Внаслідок того обстрілу загинули 29 мирних мешканців Маріуполя і 92 були поранені.

Читайте також: СБУ затримала ще двох громадян України, які допомагали бойовикам обстрілювати Маріуполь

За такі свої дії рішенням суду Валерій Кірсанов отримав покарання у вигляді 9-ти років позбавлення волі. Слідство і суд були довгими. За ґратами у в’язниці Кірсанов відбував покарання з червня цього року. 15 серпня за законом Савченко термін його покарання збіг.

Читайте також: Ця дивізія армії РФ буде на параді в Москві 9 травня — СБУ з’ясувала, хто саме обстріляв Маріуполь з «Градів» у 2015 році (Відео)

Як вийшов на волю засуджений, на совісті якого смерті людей від обстрілу російських окупантів, — у сюжеті «Вікна-новини«.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook