«Низький уклін за те, що не скорилися», — голова облради ветеранам ОУН-УПА (Відео, Фото)

n_3Ветеранів УПА та представників обласної Управи братства ОУН-УПА ім. Генерала Романа Шухевича – Тараса Чупринки “Лисоня” привітали сьогодні, 31 грудня, у Тернополі.

Зустріч спеціально провели напередодні 106-ї річниці від дня народження провідника ОУН Степана Бандери, повідомляє сайт обласної ради.

Читайте також. Біля пам’ятника Бандері у Тернополі вручили премії в галузі культури (Фото)

Сивочолі патріоти, більшість з яких пізнала і визвольну боротьбу, і увесь жах репресій та гонінь, і втрату побратимів та відданих справі українців, отримали n-1цінні подарунки та слова вдячності за нескореність та приклад n3вірного служіння Україні та її народу. Серед нагороджених – і людина-легенда, росіянин за національністю, вояк Української Повстанської армії Володимир Черемошенцев, який через анексію Криму змушений був переїхати на Тернопільщину.

Читайте також. 87-річний вояк УПА-вимушений мігрант з Криму виховуватиме молодь Тернопілля

- Прошу Господнього uблагословення для вас, ветеранів визвольної боротьби, людей, які зазнали репресій та переслідувань, але залишилися вірними  патріотами,  які гордяться  бути бандерівцями, передають  незламний дух до побудови справді вільної нашої держави молодому поколінню, є прикладом лицарського служіння нашому народу, – наголосив голова облради Василь Хомінець. - Ви дали українському суспільству взірець безкомпромісної боротьби за християнські ідеали, за волю та незалежність. Низький уклін за те, що не скорилися. Нехай береже вас Пресвята Богородиця.

Софія Левицька

Докладно про це — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook