Нищівний удар «третьої сили»: стали відомі подробиці ліквідації командирів бойовиків «ДНР» (Фото)

ф2Українські бійці на окупованому Донбасі знешкодили військову техніку бойовиків «ДНР» і двох російських військових, яких РФ прислала командувати підрозділами бойовиків «ДНР» на Донбасі.

Як повідомив у спільноті «Повернись живим» колишній боєць АТО (розвідник 53-ї бригади ЗСУ), а тепер волонтер Андрій Римарук, двох російських офіцерів влучним ударом знищили українські бійці, яким інформатори надали дані про майбутню зустріч командирів бойовиків під окупованим «ДНР» селищем Пікузи (до декомунізації — Комінтернове).

За підсумками нищівного удару, який нанесла по бойовиках «третя сила», в окупантів Донбасу значні втрати в живій силі та військовій техніці: відомо про знищення кількох БМП і БТР та кількох військових вантажівок.

ф3

Як доказ успішної операції українських бійців Римарук оприлюднив два знімки: до і після удару по бойовиках.

ф1ф2

Читайте також: Два комбати бойовиків «ДНР» вже навоювались на Донбасі — бійці ЗСУ постарались

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 20 червня про поранення двох командирів батальйонів бойовиків «ДНР» на Маріупольському фронті проінформував український волонтер Роман Донік.

За його даними, один із поранених комбатів дістав такі важкі ушкодження, що міг до 21 червня і не дожити. В іншого комбата окупантів поранення також важкі.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook