«Мер» окупованої «ДНР» Горлівки публічно «послав» городян

ДНР-Горлівка-мер Станіслав КімТак званий «глава адміністрації» окупованої Горлівки Станіслав Кім під час зустрічі з міською громадою розсердився на городян, які вимагали вирішення своїх проблем, вилаяв їх матом і покинув зал.

Відтак мешканцям окупованого «ДНР» міста стало остаточно зрозуміло, що з бойовиками і їх окупаційною «владою» справи краще не мати і чекати чогось добро від них не варто ніколи.

Читайте також: «Мер» окупованої «ДНР» Горлівки оголосив себе «верховним головнокомандувачем УРСР» (Відео)

Ось як у соцмережі українські патріоти Горлівки у групі «Nova Gorlivka« у соцмережі описали цю зустріч:

«Набридли. Пішли на х*й». Такими словами закінчилася зустріч міської громади Горлівки з новопризначеним градоначальником стасиком кімом, нині став відомим як головнокомандувач УРСР.

Зустріч готували заступники, але головним «подготовником» був незрівнянний Олексій Івахненко, той, який значиться в списку «золотого кадрового резерву України» Януковича.

Зустріч спочатку була «розвальна», промукавши спочатку про себе, «глава» приступив до опису військово-економічної ситуації в місті, але, як виявилося, це не сильно турбувало присутніх людей, які відразу перейшли до свого «наболілого», і «голова» «несподівано» для себе зіткнувся з проблемами городян, що пред’являються в лоб мешканцями Горлівки, які впали у відчай.

Все пішло не за «сценарієм»…

Підготовлений він відповідно не був, відповідати йому було нічого, досвіду і знань у проведенні таких заходів не мав, розуміння того, що відбувається, взагалі відсутнє, він засмикалася, став нервово поглядати на своїх заступників, але ті знаючи, що психічно неврівноважений, а точніше хворий і озброєний шизофренік, може і пристрелити посеред заходу, просто тихо мовчали, тупо витріщаючись в стіл.

Але лавина незручних запитань росла, люди вимагали відповіді на них, роздратований «голова» готовий був розстріляти всіх, психанув і випалив у зал — Набридли. Пішли на х*й.

Головну відповідь громада, а точніше люди, отримали з останнім відвертим посилом «голови», що живе за конституцією 1977 і стражденного за сталінським трибуналом-трійкам, які в підсумку, як, ми знаємо з історії, з ним і розправляться. Після цього вже ніхто не сумнівається, що реалії існування життя в Горлівці – це виживання в безправно-криміналістичному гетто з паралельно повільнопротікаючою російсько-українською війною.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook