Антиросійські протести в Грузії: з’ясувались нові обставини подій у Тбілісі (Відео)

ф7Ґумові кулі і сльозогінний газ проти учасників акції протесту в ніч на 21 червня у Тбілісі поліція Грузії застосовувала з грубим порушенням міжнародних норм, застосовуючи їх без попередження, тому так багато поранених і постраждалих.

Про це заявляє грузинська опозиція.

Через такі дії грузинської влади та загравання її з Росією грузинська опозиція висунула нові вимоги владі Грузії: відставка не тільки голови парламенту, а й міністра внутрішніх справ Грузії та ще ряду посадовців. До виконання цих вимог учасники акції збиратимуться на протести і далі.

Читайте також: Штурм парламенту і сотні поранених: грузини вийшли на акцію проти нового прояву агресії Росії (Відео)

Опозиція Грузії не виключає, що провокація з приїздом у Грузію і зухвалою поведінкою депутата Держдуми Росії у парламенті Грузії може бути спільним задумом нинішньої влади Грузії і Кремля, щоб загостити ситуацію. Те, що  Путін відреагував на події в Тбілісі забороною з 8 липня авіасполучення РФ з Грузією, може бути частиною цього продуманого плану.

Читайте також: Глава парламенту Грузії через протести йде у відставку

Експерти ж нагадують, що грузини жодній своїй влади не пробачили силового розгону вуличних протестів ані за часів СРСР, ані вже згодом Шеварднадзе та Саакашвілі.

Більше подробиць про нові обставини кривавих подій у Тбілісі та про те, які вони можуть мати наслідки, — у сюжеті Факти тижня ICTV.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook