Новини з Криму: тернополян просять перевести кошти на телефони військових

0korvetУрочистим шикуванням і кількома промовами відзначили величний 200-літній ювілей генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка 9 березня військовослужбовці  штабу командування ВМС ЗС України.

Про це повідомив Ігор Крочак — військовий історик, один з авторів книги «Протичовновий корвет Тернопіль», член Національної Спілки Журналістів України, Спілки Офіцерів України.

Читайте також. Моряки корвету “Тернопіль” подякували тернополянам за підтримку

- Вірші Великого Кобзаря дійсно надихають і підтримують їх у такий напружений момент української історії, саме так зазначив мій співрозмовник, один з попередніх командирів корвета «Тернопіль» Андрій Куриленко, — додає тернополянин. — Станом на 20.35 сьогодні  сталися деякі зміни у диспозиції блокади навколо штабу командування ВМС ЗС України, патрулі кримської «самооборони» тепер ведуть блокаду наших моряків уже з травматичною зброєю.

Читайте також. Новини з Криму: “Тернопіль” – далі у блокаді, зате вояки влаштовують флеш-моби

Нагадаємо, штаб блокують на кожному КПП до 20 чоловік місцевої «самооборони». Окрім того, певна кількість «самооборонців» діє по всьому периметру нашої військової частини. Незважаючи на дуже щільний режим блокади до штабу командування ВМС ЗС України зуміли прибути два волонтери і дівчина-журналіст з Києва. Провізією наша частина забезпечена.

За інформацією командира протичовнового корвета ВМС ЗС України «Тернопіль» капітана 3 рангу Максима Ємельяненка, екіпаж корабля сьогодні відзначив 200-літній ювілей Великого українця — «батька нашого Тараса».

Читайте також. Тернопіль “живе” новинами із Криму – ситуація там не поліпшилася (Фото)

- Для всіх вільних від вахти – нагадаю, що команда корвета несе службу у нелегких умовах, — каже Ігор Крочак, — провели урочисту годину читання Кобзаря. На акваторії Севастопольської гавані диспозиція така ж, що й була. Судно-буксир, що блокує корвет, стоїть на тому ж місці.

Довідково. Українські офіцери встановили веб-камеру і трансляцію з неї можна побачити за адресою http://smotri.com/live/3dstorm/.

Існує необхідність у поповнені коштів для телефонного зв’язку в військових частинах України, розміщених в Криму (зокрема в Севастополі, корвет «Тернопіль»). Враховуючи це, звертаємося до тернополян з проханням поповнити рахунок тільки за таким номером: 098-487-91-52. Цей номер -проміжний. Після цього кошти переведуть на телефони військових. Дана громадська ініціатива проходить за погодження Тернопільського обласного військового комісаріату.
Для контролю руху коштів після завершення перерахунку матеріали передадуть у Тернопільський обласний військовий комісаріат. Особисту відповідальність за проведення перерахунку несе Тарас Білан (067-996-32-58).

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook