Новини Сектора «С»: у небі під Дебальцеве «працювали» російські штурмовики

звантаженняРосійське командування використовує на сході України бойову авіацію. Цю інформацію підтверджують українські військовослужбовці, які перебувають на передовій. Несанкціоновані польоти російських штурмовиків можуть свідчити про майбутнє застосування Росією військової авіації для бомбових ударів по позиціях української армії. Про появу штурмовиків повідомляє у соцмережі громадський активіст Михайло Дворянчук.

«Новини Сектора «С». Бійці, які зараз біля Дебальцеве, підтверджують атаку російської авіації. Штурмовики спостерігали з Логвинового і Лозового», — пише Дворянчук.

При цьому активіст уточнює, що «бійці із зазначених населених пунктів вогневу або бомбову атаку НЕ бачили (і не могли бачити)».

«Зате, дійсно спостерігали на «північ-схід» біля Новогригорівки розворот декількох СУ. Якщо вогневого контакту і не було, то все одно це не менший прецедент і «показуха», типу «скоро буде», — зазначає Дворянчук.

Тим часом військовий журналіст Петро Шуклинов висловлює думку, що російське командування застосувало бойову авіацію для того, щоб зімкнути котел під Дебальцеве. Незважаючи на твердження бійців 92-ї бригади про те, що російська авіація завдала удару по позиціях Збройних сил України в передмісті Дебальцеве, а також атаку російських Су-25 по селищу Новогригорівка, що трохи північніше Дебальцеве, все ж на даний момент штаб АТО спростовує дану інформацію.

Читайте також. Бойовики використали проти сил АТО штурмовики СУ-25

«Котел не виходить — застосували авіацію. Офіційно штаб АТО спростовує. Але якщо підтвердиться, судячи з усього, завдали удару по східним позиціям ВСУ. З Вуглегірська пробилися — це західний напрямок. А тепер авіація РФ відкриває східний напрямок, щоб зімкнути котел. Поки не виходить. Але це вже повний пі@дець», — пише журналіст.

«Ми всі чекаємо нових даних. Не панікуйте і займайтеся своєю роботою. Від вас нічого не залежить», — додає він.

 

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook