Новий вид шахрайства: зловмисники полюють на цінні речі, які громадяни передають рейсовими автобусами

фото з мережі Інтернет

фото з мережі Інтернет

Тому варто подумати, перш ніж користатися такою послугою, адже це може бути ризиковано, попереджають у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

 Не рідко цим користаються зловмисники, які шахрайським шляхом отримують передачі замість справжніх одержувачів.
Від таких дій зловмисників потерпіла жінка зі Збаразького району на Тернопільщині.   18 липня їй з Бучача через водія рейсового автобуса передали медичний прилад вартістю 25 тисяч гривень. Проте передачі жінка не дочекалася. Водій заявив, що уже все віддав чоловікові, який прийшов за передачею. За допомогою потерпіла звернулася до поліції.
За попередньою інформацією, ще заїжджаючи на територію вокзалу, до водія підійшов чоловік і сказав видати бучацьку передачу. Кермувальник не уточнюючи деталі, усе віддав. Проте, коли він під’їхав до платформи, до нього підійшла жінка за своїм пакуночком з Бучача.
Наразі правоохоронці розшукують людину, яка забрала чуже. Даний факт внесено в єдиний реєстр досудових розслідувань за статтею 190 ККУ — шахрайство. Оперативники опрацьовують відео з камер спостереження.
Працівники поліції наголошують: передача речей, грошей, інших предметів через водіїв рейсових автобусів  не гарантує цілісності та безпечності і не убезпечує від шахрайств.
Злочинці вирбили для себе просту схему: вони підслуховують розмови, які проходять між відправником та тим, хто повинен передати посилку, і встановлюють для себе важливі подробиці — хто підійде, як представиться, як буде вдягнений тощо. І роблять все можливе для того, щоб отримати передачу раніше справжнього одержувача.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook