Новий рік у Каліфорнії розпочався з Параду троянд

ПАРАдНовий рік місто Пасадена у Каліфорнії традиційно розпочинає Парадом троянд. Участь у підготовці ходи брали сотні волонтерів.

А відразу після параду мешканці та гості міста традиційно зберуться повболівати за гравців з американського футболу місцевого коледжу. Першого січня Пасадена традиційно проводить так званий Матч троянд, повідомляє Голос Америки.

  Розповідала волонтер Аніта Вандервельден: «Роботи вдосталь, але нам весело. Кожному дають якесь завдання. Закінчиш одне – переходиш до наступного».  Вірджинія Браунворт приїхала допомагати здалеку – з Мінесоти: «Ми працюємо з насінням, з квітами, клеєм, шпильками та всілякими іншими матеріалами».

 Для Меґ Фаррелл – взяти участь у параді – це нагода розповісти історію життя своєї мами та тисячі інших жінок-пілотів жіночої флотилії повітряних військ, які у Другу світову війну транспортували літаки від бази до бази, щоб звільнити чоловіків-пілотів для бою. Вона каже:  «Для нас мати таку платформу – це спосіб розповісти громаді про жінок, які служили нашій країні, які зробили свій внесок у перемогу».

Квіти, насіння та інші види рослинності – все це використовують волонтери, щоб не залишилось жодного вільного сантиметру на пересувних платформах, що візьмуть участь у Параді троянд.

Інші групи промотують добробут тварин, зокрема роль поліцейських псів. Харчова компанія «Доул» рекламує себе, використовуючи тропічну тематику. Вже три роки поспіль платформи «Доул» вигравали спеціальні призи.

 Представник компанії учасниці параду Дейв Спеєр: «Найважливіша нагорода – це приз за найкраще оформлення. Ми його беремо вже три роки, сподіваємось на перемогу і цього разу».

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook