Новий «гумконвой Путіна» привезе бойовикам не лише зброю та боєприпаси, а й новорічні подарунки

111Наступний гумконвой Росія планує відправити на Україну до кінця цього місяця. До такого подарунку повинні увійти подарунки для дітей.  Таку інформацію надав глава МНС Росії Володимир Пучков,- передає Ріа-Новини.

«Ми готуємо до відправлення і продукти харчування, і життєво необхідні медикаменти, також будівельні матеріали і всі необхідні технічні засоби для стабільної роботи соціально значущих об’єктів: енергетика, водопостачання, теплопостачання», — сказав він.

Також Пучков зазначив, що зараз важко говорити про точні дати гуманітарної допомоги, адже необхідно пройти усі підготовчі процедури, але єдине, що він може сказати точно – гумконвой прибуде до людей у кінці цього місяця.

«Ще ми плануємо відправити туди подарунки для діток з тим, щоб вони отримали привітання від Діда Мороза», — додав глава МНС Росії.

Також він підкреслив, що під час підготовки конвою Росія намагається дотриматись усіх необхідних заходів, а також взаємодіють з українськими колегами та Міжнародним комітетом Червоного Хреста.

Нагадуємо, що російський «гумконвой» Путіна привіз матеріально-технічні засоби та боєприпаси бойовикам «кавказької групи» та ВДВ РФ, які діють північніше населеного пункту Стаханов.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook