Нову ціну за куб води тернополянам доведеться сплачувати вже з цього місяця (Відео)

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

У Тернополі знову підвищили тариф на водопостачання. Нову ціну за куб води тернополянам доведеться сплачувати вже з цього місяця.

У зв’язку з цим, у водоканалі просять до кінця січня подати показники лічильників та оплатити надані послуги, згідно з тарифами, які діють на даний час. Найближчим часом — у лютому 2020-го — НКРЕКП планує затвердити нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються споживачам КП «Тернопільводоканал». Зокрема ціна зросла на 8 гривень. Нові тарифи діятимуть з 4 лютого.
Про це повідомляє пресслужба організації
За попередніми розрахунками, планова вартість послуг становитиме: за централізоване водопостачання — 12,89 грн (з ПДВ), централізоване водовідведення — 14, 45 грн (з ПДВ), разом — 27, 34 грн (з ПДВ). У зв’язку з цим, просимо до кінця січня подати показники лічильників та оплатити надані послуги, згідно з тарифами, які діють на даний час.

Зростання тарифів пояснюють передусім необхідністю підвищити зарплати працівникам підприємства.
– Впродовж останніх років чимало працівників звільнились через низькі зарплати, – коментує начальник планово-економічного відділу Тернопільводоканалу Володимир Водовіз. – Ми не можемо конкурувати із зарплатами за кордоном, тож втрачаємо спеціалістів. Сподіваємось, що такий крок дозволить вберегти хоча би тих, хто ще залишились, і, можливо, отримати нових хороших фахівців. Якщо говорити про статті витрат підприємства, то найбільше – 40% – йде на зарплати, стільки ж – на електроенергію. Адже борг за 2018 рік становить 15 млн грн, пояснив Володимир Водовіз.
Оскільки Нацкомісія врахувала у новому тарифі усі необхідні витрати, то в Тернопільводоканалі сподіваються, що це буде єдиними підвищенням тарифу цього року. – Якщо не буде стрибків ціни на електроенергію, то тариф діятиме впродовж усього 2020 року, – зауважив Володимир Водовіз. Тернополянам також наголошують: якщо ви подали показники за воду вчасно, то до 4 числа вам нарахують ще за старим тарифом – 20,04 грн/куб.м.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

коментарів: 1

  1. У місті Токмак Запорізької області вода з січня 43,50 грн

TOP 100

Facebook