Новорічно-різдвяні свята для компанії «Агропродсервіс» почалися з дитячих віншувань (Фото)

До офісу компанії завітав із щедрівками дитячий вертеп.

В «Агропродсервісі» кажуть, що українські традиції дуже поважають і шанують, відтак прийняти не просто колядників, а дитячий вертеп із віншуваннями для компанії — велика честь.

Читайте також: Коли хліб уже в коморі: «Агропродсервіс» записав коляду, якою вітає з новорічними і різдвяними святами (Відео)

Дитячий вертеп із села Острів Тернопільського району завітав до керівництва компанії «Агропродсервіс» та привітав з новорічно-різдвяними святами.

У супроводі вчителів школярі зіграли сценку різдвяного вертепу за участю традиційних героїв: царя Ірода, пастушків, нечистих сил, ангела, циганки, українського воїна та навіть справжнього козака, повідомляють на сайті компанії.

Натомість керівництво підприємства віддячило дітям новорічними подарунками.

- Для нас прийняти український вертеп в офісі справжнє свято, адже саме цього року наша компанія розширила свої потужності і переїхала в будівлю відновленого Тернопільського м’ясокомбінату. Тому з часу реконструкції ці стіни вперше почули українські колядки, — сказав Генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

За словами вчителів, котрі готували діток, жителям громад зараз важливо налагоджувати співпрацю з місцевим бізнесом, адже від останнього залежить соціальний достаток населення.

ф2ф3ф4ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook