Новоприбулих російських окупантів у Горлівці залякують «кадирівцями» — соцмережі

бойовик-зброя з триколоромДо бойовиків в окуповану українську Горлівку прибуло поповненняз Росії. Як повідомляє група «Нова Горлівка» у соцмережі, російські військові поки бояться самі ходити містом.

«Бачили вчора «огірків» (молодих бійців), випустили «в увольнітєльную» з «Барнслі» (комплекс, бе російські військові облаштували свою базу — ре.). Зовсім молоді пацани, з подивом розглядали місто, але скрізь ходили зграйкою і постійно озиралися, «зашугали» їх, як видно, по-повній», — пишуть українські патріоти про звичаї окупантів Горлівки.

Читайте також: У Росію з Горлівки сьогодні відправили черговий «вантаж-200″

Розповіли ж новобранцям-окупантам бойовики про те, що таких же російських військових в окупованій Горлівці раніше викрадали «кадирівці», а потім вимагали у продичів викуп, прикриваючись українською стороною.ВІдтак страхи молодих російських окупантів горлівчанам зрозумілі.

Читайте також: Серед бойовиків «ДНР» паніка і репресії — розігнали найбільшу і «елітну» банду

«І зрозуміти їх можна, ордо розповів цікаву історію про те, як «кадирівці» залишилися без грошей і щоб якось компенсувати свої витрати взяли і… викрали російського офіцера і зажадали викуп — бАндерівці, голова різати будуть дэнги давай, давай дэнги… викупили… як завжди родичі», — написали мешкацні окупованої Горлівки.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook