Нові сховища боєприпасів будуватимуть з урахуванням безпечності для людей, — Полторак

фото: Генеральний штаб ЗСУ

фото: Генеральний штаб ЗСУ

Президент, Верховний головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко під час робочої поїздки до Хмельницької області проінспектував хід будівництва сучасного арсеналу для зберігання боєприпасів. Президент зазначив, що на його території буде введено вісім сховищ закритого типу, які дозволять розміщувати та надійно зберігати значну кількість боєприпасів для української армії, йдеться на сторінці Фейсбук Генерального штабу Збройних Сил України.

Президент також доручив в найкоротші терміни запровадити системи електронного захисту та мінімізації людського фактору на усіх військових арсеналах України

Верховний Головнокомандувач ЗСУ повідомив, що «загалом по Збройним Силам України буде збудовано 136 сховищ протягом 34 місяців».

«Ми повинні мати ефективну систему захисту від людського фактору», — наголосив Президент та підкреслив, що цей захист має передбачати перевірку охоронців, контроль усіх систем, відеоспостереження зі зберіганням даних в захищеному командному пункті і неможливість потрапляння на територію складів будь-яких осіб без відповідної авторизації. «Це абсолютно моя вимога для того, щоб забезпечити живучість складів», — підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави наголосив, що від належного та надійного зберігання боєприпасів «залежать потенційні можливості наших Збройних Сил і ефективне використання кожної копійки коштів платників податків».

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook