Нові обставини розгрому ПВК «Вагнера» в Сирії: стало відомо, чому російські найманці пішли в атаку (Мапа)

роснайманці Сирія  фото загону Вагнера десь на донбасі чи що точно Вагнер - з блогу андрюхи червонцаРосійські найманці в Сирії 7 лютого пішли атакувати нафтопереробний завод з виключною метою — «віджати» його. Після першого обстрілу позицій курдів ПВК «Вагнера» вирішило, що завод уже під їх контролем, та це були лише спостережні пункти.

Про це повідомив у мережі блогер «Червонец Андрюха». Він точно вказав назву нафтового об’єкта, за який ішов бій. Це не Каноко, як пише багато джерел.

«Населений пункт Хшам. Завод називається аль-Ісба. Вживається назва Каноко, але це дещо інший об’єкт», — написав блогер.

Читайте також: «Ми форсували Євфрат», — російський найманець-учасник бою розповів, як у Сирії розгромили групу «Вагнера» (Відео)

За його повідомленням, російські найманці в Сирії останнім часом нічим іншим не займались, окрім збагачення, відбиваючи нафтові родовища. Операцію 7 лютого ПВК «Вагнера», за даними «Червонца», російські найманці начебто проводили без погодження зі своїм командуванням.

Читайте також: Прес-конференція Пентагону щодо розгрому в Сирії 7 лютого групи «Вагнера» (Текст)

«ПВК в Сирії працювали останнім часом чисто по нафтянці. І цього разу, на прохання племен, пішли на віджим заводу.

Вважалося, що завод спірний. І передбачалося, що росіяни в темі. Але так як курдів не включили в сочинські розклади, вони закрили туди доступ. І туди зайшли американці.

Операція була «ініціативна», без відома Хмейміма. Як ПВКшники на неї повелися — незрозуміло. Але приватники все-таки нерідко працюють в автономному режимі. У них з офіціалами навіть часом і натягнуті відносини трапляються», — пише блогер.

Атакували об’єкт на східному березі Євфрату не менше шестисот найманців, стверджує «Червонец Андрюха».

Читайте також: «Путін просто пожертвував своїми людьми»: військовий експерт проаналізував розгром «іхтамнєтів» у Сирії

«Пішло три загони — по 200+ людина в кожному плюс посилення у вигляді бронезагону і артилерійського дивізіону.

Після невеликої перестрілки курдські розвідзагони відступили. Командир 5-ї роти вирішив, що бій закінчений і завод вільний … 2-а і 3-я рота роззосередилися, а 5-я приготувалася заходити … А виявилося, що у курдів це були просто спостережні пункти. Наші почали готувати просування вглиб до заводу. І почалося. Тут їх і накрили снарядами керованими з безпілотників, потім підключилися вертушки», — описав хід провальної для російських найманців атаки блогер.

ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook