Нотр-Дам у вогні: почорнілі від сажі янголи всередині згорілого собору продовжують молитись. Кадри, що вражають (Фото)

ф1-22Собор Паризької Богоматері, який гасили понад півдоби, зазнав фактично непоправних втрат внаслідок пожежі, що спалахнула ввечері 15 квітня: згоріли і завалились шпиль і велика частина даху собору.

Як повідомляють французькі ЗМІ, при гасінні пожежі важкі опіки отримав один рятувальник. Вогонь гасили всю ніч і на ранок постала апокаліптична картина всередині собору.

Наразі всередину собору можуть потрапити тільки фахівці, та у французьких ЗМІ з’явились кадри зсередини згорілого собору. Ці перші фото ширяться мережею і дивитись на них без болю неможливо.

Читайте також: Пожежа століття: собор Паризької Богоматері палав 12 годин (Відео)

Як видно на знімках, на колонах, що тримають склепіння, янголи все так само молитовно тримають складені руки, та білі янголи стали чорними від сажі пожежі. Дах, що обвалився, впав усередину храму і це згарище справляє гнітюче враження.

Читайте також: Безцінні твори мистецтва собору Паризької Богоматері втрачені назавжди? (Відео)

Кольорові вітражі, що вціліли у розетках двох башт собору, вселяють надію: Нотр-Дам таки вистояв і буде відновлений для сучасних і майбутніх поколінь людства.

Як понад 12 годин палав собор Паризької Богоматері, як французи у розпачі молились за те, щоб він вистояв, і що залишилось від собору після пожежі — у добірці ІА «7 Днів-Україна» фотографій французьких і світових ЗМІ та з мережі.

ф1ф1-1ф1-2ф1-3ф1-4ф1-5ф1-6ф1-7ф1-8ф1-9ф1-10ф1-11ф1-12ф1-13ф1-14ф1-15ф1-16ф1-17ф1-18ф1-19ф1-20

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook