Нідерланди і Австралія офіційно звинуватили Росію у знищенні рейсу MH17 над Донбасом

ф1Дві країни готові притягти Росію до відповідальності за смерть 298-и людей, які були на борту пасажирського лайнера, збитого у небі окупованого Донбасу 17 липня 2014 року.

«Ґрунтуючись на висновках міжнародної слідчої групи, Нідерланди та Австралія тепер переконані, що Росія несе відповідальність за розміщення установки «Бук», яка була використана для збиття MH17″, — йдеться у заяві, опублікованій сьогодні на сайті уряду Нідерландів.

«Уряд завжди говорив про те, що істину, пов’язану з трагедією MH17, має бути виявлено і справедливість має бути для жертв і їхніх найближчих родичів. У цьому Нідерланди мають підтримку з боку міжнародного співтовариства. З огляду на висновки JIT, Нідерланди і Австралія тепер переконані, що Росія несе відповідальність за розгортання установки «Бук», яку було використано для катастрофи MH17. Зараз уряд робить наступний крок, формально притягуючи Росію до відповідальності», — сказав у заяві міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок.

У заяві двох країн підкреслюється, що притягнення Росії до відповідальності — складний юридичний процес, та є кілька способів це зробити.

«Сьогодні Нідерланди та Австралія попросили Росію вступити в переговори, спрямовані на пошук рішення, яке виправдовувало б величезні страждання і збитки, спричинені катастрофою MH17. Можливий наступний крок — представити справу в міжнародному суді для її вирішення», — йдеться в повідомленні.

Нідерланди та Австралія також закликали Росію взяти на себе відповідальність і співпрацювати в розслідуванні.

Читайте також: Слідчі Нідерландів знайшли неспростовний доказ, що Боїнг над Донбасом збили з «Бука» армії Росії (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 24 травня Міжнародна слідча група повідомила нові дані в розслідування збиття «Боїнга-777″ над Донбасом.

За даними слідчих, вони отримали неспростовні докази, що «Бук», який збив лайнер, був із 530ї бригади армії РФ.

Крім того, група оприлюднила дані про пересування цього зенітного ракетного комплексу з Росії на Донбас і назад.

Читайте також: «Бук», яким збили МН17 на Донбасі: чого ще не знає міжнародна слідча група (Відео)

Переважна більшість із 298-ти пасажирів, які загинули внаслідок авіакатастрофи «Боїнга» на Днбасі, були громадянами Нідерландів (194) та Австралії (38 пасажирів).
 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook