Незвичний похорон: учні британської школи розмалювали домовину своєї директорки, що померла від важкої недуги, зворушливими малюнками

Тwitter Teach Primary

Тwitter Teach Primary

Сью Іст, директорка школи в англійському місті Бат  померла в хоспісі від раку на 59 році життя. Її поховали в домовині, прикрашеній малюнками її учнів.

Перед смертю Сью написала своїм учням листа, у якому пояснила, що скоро помре та подякувала їм «за радість і дружбу»: «Ви усі чудові діти…Мені дуже подобався той час, який я провела у школі St Andrew’s. Це чудова школа, а ви — чудові діти. Ніколи не думала, що зможу знайти стільки радості у своїй роботі», пише Громадське.

Вона також побажала дітям ніколи не забувати, що «диво можна знайти в будь-якій ситуації, неважливо, наскільки складною вона буде».

Священик, який проводив службу, зазначив, що міс Іст сама запропонувала дітям намалювати малюнки, аби прикрасити її домовину. Діти намалювали фей, метеликів, веселки і написали слова вдячності.

Попрощатися з директоркою прийшли близько 800 людей, серед яких були й її учні в блакитній формі школи. Один з батьків на церемонії прощання з міс Іст зазначив, що вона була дуже надихаючою жінкою.

Сини директорки сказали, що їхня мати хотіла, аби учні прийшли на прощальну церемонію — «мама не хотіла, щоб діти боялися смерті».

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook