Незвичний фестиваль пройшов на Вінничині: на звання кращого змагалися весільні музичні гурти (Відео)

фото: vn.suspilne.media

фото: vn.suspilne.media

У селі Вербці Чечельницького району на Вінничині відбувся 9-й міжрегіональний фестиваль весільної музики «Давай, за музик».

Цьогоріч участь у ньому взяли 20 колективів із Вінниччини та Одещини.

Наймолодші музики на фесті духової музики — ансамбль «Сувенір» з Піщанки. 2019-го вони стали переможцями Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Перлини Поділля».

- Музика духова і, взагалі, музика — виховує дітей. Ми спілкуємося, радіємо, приносимо людям радість і отримуємо задоволення, — каже Роман Дикий, керівник естрадно-духового ансамблю «Сувенір».

Гурт «Аколада» з Ямпільщини на фестиваль приїздить сім років поспіль. Керівник колективу Віктор Степанчук музиці присвятив понад пів століття. У вересні чоловіку виповниться 70. Він досі працює у музичній школі, пишається кожним із випускників.

Вербський сільський голова Сергій Блиндур — і організатор, і учасник фесту. Каже, кількість учасників із кожним роком зростає. У  місцевому народному аматорському духовому оркестрі він грає на трубі.

Гроші на проведення фесту надав місцевий аграрій. Суму не називає.

Мета цього заходу — популяризація весільної духової музики, а ще, організаторам, хотілося додати свята у сільські будні.

Подробиці — у сюжеті UA: ВІННИЦЯ:

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook