Незвичну посаду — «обіймач тварин» створили в одному із комунальних підприємств Харкова (Фото)

фото: Суспільне

фото: Суспільне

На перший погляд — це звичайна дівчина, яка гуляє вулицями Харкова із собаками. Але то тільки на перший погляд. Насправді,гуляти, пестити та розважати собак і котів — такі обов’язки у 19-річної Єкатерини Голіциної, яка цього місяця влаштувалася на посаду обіймача тварин у КП «Центр поводження з тваринами».

Таку посаду тут нещодавно започаткували, інформує Суспільне.

Торік Єкатерина закінчила Школу волонтерів при «Центрі поводження з тваринами» . Останні півроку приходила сюди 5 разів на тиждень. Тепер їй запропонували першу у притулку офіційну посаду «обіймача тварин».

Дівчина працює три рази на тиждень по 8 годин. Заробітна плата — 4 тисячі гривень.

фото: Суспільне

фото: Суспільне

«Мій обов’язок — любити тварин по суті. Любити і приділяти їм увагу, допомагати їм підготуватися до майбутнього життя у сім’ях. Створюємо план: кого сьогодні треба погладити, кого сьогодні треба привчити до повідця, кого сьогодні треба вивести, з ким просто треба погуляти, усе закріпити», — розповідає обіймачка тварин.

У притулку комунального підприємства живе майже 150 собак та 80 котів. За пів року забрали близько 15 собак, за якими доглядала Єкатерина.

У середньому два місяці йде на те, щоб собака звик до людини, каже кінолог притулку Петро Полященко.

«Логіка така: спочатку кінолог працює з собакою, далі до нього підключається обіймач цих собак та котів. І завдяки цьому ми можемо у посиленому режимі навчити котиків та собак довіряти людям. Як з’ясувалось, це єдина така посада по Україні».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook