Невідомий білий наліт на будинках та городині — на Рівненщині люди вийшли на акцію протесту (Відео)

Акція протесту на Рівненщині

Акція протесту на Рівненщині

В одному зі сіл на Рівненщині люди вийшли на протест через невідомий білий наліт, яким покрило машини та городину. Місцеві певні, все через завод, що працює по-сусідству, повідомляє 24 Канал.
Люди переконанані: це через вапняні викиди на сусідньому виробництві.

Представники органів контролю зазначили, що дозвіл на викиди вапняно-силікатний завод має. Його видали у 2018 році.

«Дозвіл видається на 10 років. Там звичайно є фільтри, але чи вони їх правильно використовують, ми сказати не можемо», – пояснив заступник директора департаменту екології Рівненської ОДА Анатолій Шавурський.

Вапняно-силікатний завод працює у селі вже 50 років. Його юрист Сергій Веремчук запевнив, що підприємство дотримується усіх норм. Білий наліт – не через його роботу. Але ані мітингувальників, ані контролерів для перевірки на підприємство не пустив. Мовляв, без попередження цього робити не можна. І закликає контролерів перевірити інші виробництва. На території села ще є асфальтні підприємства.

Невідомий білий наліт на плодах рівненських жителів

Невідомий білий наліт на плодах рівненських жителів

«Це підприємство було збудоване у 69 році і ніколи не було ніяких питань, а коли тут асфальтні заводи стали і деревообробні, то через це все», – зазначив Веремчук.

Контролери обіцяли повернутися, але вже з дозволом на перевірку.

«Згідно з законом, ми направили звернення для погодження до Центрального органу виконавчої влади. Коли отримаємо погодження, то тоді зможемо провести перевірку і заміри», – додала державна інспекторка з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу Наталія Мельник.

Селяни здаватись не думають – якщо місцева влада ігноруватиме проблему, то обіцяють перекривати дороги. Якщо і це не допоможе – будуть скаржитись президенту.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook