Генерал Марченко вийшов із СІЗО під заставу: «Звідки ці звинувачення — незрозуміло» (Відео)

ф1«Звідки ці звинувачення — незрозуміло», — так заявив про справу ДБР щодо закупівлі «неякісних» бронежилетів для ЗСУ генерал Дмитро Марченко відразу після виходу на волю з Лук’янівського СІЗО ввечері 17 грудня.

Посадовець Міноборони України наголосив, що підрозділ, який він очолює, не має жодного стосунку до закупівлі бронежилетів.

Крім того, підкреслив бойовий генерал, аудіозапис, представлений слідством у суді як доказ, був спеціально змонтованим і звучав тільки частково.

«Наголошую, що аудіозаписи скомпільовані спеціально, щоб створити враження в суспільства, що хтось щось вкрав. Ми не відносимся до закупівлі, звідки такі суми, звідки такі звинувачення — мені незрозуміло», — так заявив про кримінальне провадження ДБР проти себе Дмитро Марченко.

Читайте також: У справі закупівлі неякісних бронежилетів для ЗСУ суд відправив у СІЗО генерала Марченка (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», ДБР звинуватила Марченка і його підлеглих у придбанні для української армії начебто неякісних бронежилетів, внаслідок чого державі нібито було завдано збитків на 100 млн грн. У ДБР заявили, що з метою привласнення цих грошей Дмитро Марченко з підлеглими в Міноборони вчинив змову і знав, що бронежилети, які закуповують для ЗСУ, начедто наякісні.

Читайте також: ДБР показало балістичну експертизу у справі закупівлі неякісних бронежилетів для ЗСУ (Відео)

Сам генерал всі звинувачення відкидає.

Українські військові, які воювали на Донбасі в цих бронежилетах, стверджують, що жодних претензій до якості бронежилетів в бойових умовах не мали.

Читайте також: Справа неякісних бронежилетів: у суді «розбили» доказ, оприлюднений ДБР (Відео)

У рамках кримінального провадження бойовий генерал і «кіборг» Дмитро Марченко за рішенням суду провів у СІЗО кілька місяців, допоки суд не зменшив заставу із 76-ти до 20-ти мільйонів гривень.

Внаслідок громадського збору коштів на заставу 1 млн зібрали в ході спеціального концерту, а решту додав Петро Порошенко. Після внесення застави 17 грудня Дмитро Марченко вийшов на волю.

Читайте також: Понад 18 млн грн від Порошенка можуть звільнити під заставу генерала Марченка вже сьогодні (Відео)

Тепер, каже Марченко, задокументує порушення закону і тиск слідства на нього і подасть відповідні заяви в правоохоронні органи.

Більше про вихід генерала Марченказ СІЗО — у відео 5 каналу

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook