Falcon Heavy: неймовірне видовище повернення і посадки блоків ракети-носія (Відео)

ф1Два бокові блоки ракети-носія, які вивели на орбіту корисний вантаж, не просто повернулись на Землю — вони сіли у центрі кіл на космодромі, куди і мали повернутись за планом.

Видовище їх фантастичного синхронного повернення і посадки, що транслювалось у прямому ефірі, у мережі вже набрало кілька мільйонів переглядів. На це справді можна дивитись безкінечно.

Читайте також: Історичний запуск найпотужнішої ракети світу, що не відбувся б без українського літака. Як запустили Falcon Heavy (Відео)

Одник посадкою третього — центрального модуля, що мав повернутись на платформу в океані, вийшло не все гладко — посадка виявилась зовсім не м’якою. У SpaceX заявили, що прискорювач на швидкості 482 км/год упав у воду на відстані близько 90 метрів від платформи. Причину фахвці вже знають — у модуля спрацював лише один із трьох гальмівних двигунів — паливо не запалилося, бо закінчилась пірофорна суміш, що використовується як рідина для запалювання. Уламки модуля пошкодили плавучу платформу.

Під час трансляції в ефірі пролунало, що був втрачений сигнал. Момент аварії у прямій трансляції не показали, оскільки був втрачений сигнал із модуля.

Маск також повідомив, що запущений вантаж — кабріолет Tesla Roadster — не вийде доправити на близьку до марсіанської орбіту навколо Сонця, оскільки двигуни працювали занадто довго, і тепер машина летить у бік пояса астероїдів.

Зрештою, запуск Falcon Heavy був тестовим і до запуску ракет із людьми фахівці компанії Ілона Маска ще матимуть можливість все виправити і в нюансах посадки, аби модулі використовувати повторно, і в ноансах виходу на правильну орбіту.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook