Недогляд членів комісій позбавив мешканців Тернопілля права обрати депутатів облради

вибори-бюлетені до різних рад стопкамиАні в ТВК, ані в дільничній комісії не помітили, що  для обрання депутатів Тернопільської облради на дільницю привезли бюлетені не того округу.

Як повідомила Громадська мережа ОПОРА, у селі Лазарівка Монастириського району на ДВК №610679 завезли бюлетені для виборів депутатів Тернопільської обласної ради із 32 виборчого округу при тому, що ця дільниця відноситься до 33 територіального виборчого округу.

Читайте також: Міського голову Тернополя обрали в першому турі. Відомий і політичний розклад рад (Інфографіка)

Голова Тернопільської обласної виборчої комісії Галина Щигельська розповіла подробиці. За її словами, члени дільничної виборчої комісії у Лазарівці, при отриманні бюлетенів не звернули увагу, що на них номер іншого територіального виборчого округу, і проставили на них печатку ДВК та сховали у сейф. Помилка виявили уже в день голосування, а повідомили ОВК близько 14 години 25 жовтня, коли ситуацію змінити було вже неможливо.

Читайте також: Виборці Тернопілля голосували найактивніше в Україні — офіційні дані Центрвиборчкому по областях (Таблиця)

Відтак вибори депутатів до Тернопільської обласної ради не відбулись на ДВК №610679.

«На цій дільниці 298 виборців і фактично це не вплине на результат в даному багатомандатному виборчому окрузі», — сказала Тернопільської обласної виборчої комісії Галина Щигельська.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook