Небезпека повторної пожежі залишається: рятувальники назвали причину масштабної пожежі з вибухами на підприємстві Калуша (Відео)

Фото - Фейсбук Світлани Бабушкіної

Фото — Фейсбук Світлани Бабушкіної

Причиною пожежі і вибухів 12 січня на олефіновому заводі «Карпатнафтохім» в Калуші на Івано-Франківщині могли стати зношені комунікації підприємства, що розгерметизувались. Вірогідність, що ситуація може повторитись і спричинити нову техногенну аварію, не минула, каже очільник ДСНСУ Прикарпаття.

Одне з найбільших підприємств хімічної промисловості України, на якому сталась масштабна пожеже, не працював 5 років. Його запустиил з тим же обладнанням, яке працювало там раніше.

Читайте також: Полум’я сягало 15 метрів: на хімзаводі під Калушем сталася пожежа (Відео, фото)

На момент спалаху в ємностях був газ і велика кількість нафтопродуктів, відтак вибухи могли спричинити грандіозні руйнування.

Пожежу спричинили три фактори, що співпали в просторі і в часі, кажуть в ДСНСУ: наявність газу, повітря та іскри, що й дало вогню спалахнути. Вибухів вдалось уникнути, перекривши газ. Внаслідок пожежі ніхто з людей не постраждав, шкідливих викидів хімічних речовин в повітря не сталося.

Читайте також: У мерії міста на Івано-Франківщині запевнили, що пожежа на місцевому заводі не несе жодної загрози здоров’ю населення, — подробиці

Однак, застерігають рятувальники, це не означає, що наступного разу все може обійтися, відтак, вважають, обладнання заводу слід зробити техногенно безпечнішим.

Більше подробиць — у сюжеті ТСН.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook