Не ремонт, а казна що: жителі села на Волині обурились «якістю» ремонту дороги, який провела одна із шляхобудівних компаній (Відео)

фото: UA: ВОЛИНЬ - Суспільне мовлення

фото: UA: ВОЛИНЬ — Суспільне мовлення

Багатостраждальна дорога у селі Гута Ратнівського району, що на Волині, такою і залишилась. Ремонт, якщо його можна так назвати, провели, але проблем не усунули.

Жителі села асфальт після ямкового ремонту знімають руками.

Ями на автошляху до селища Заболоття латала ковельська шляхобудівна організація.

Мешканець Гути Іван Хомич розповів Суспільному, що такий ремонт не протримається і кількох місяців!

 - Ми за ремонт, тільки за ремонт якісний, не поспішний – не тільки, щоб кинути і через день-два воно полізло. Дивує і обурює те, що ну, не якісна робота, не технологічна робота. Просто-на-просто брали лопатою, — каже чоловік.

Анатолій Луцик, мешканець с. Гута розповів:

- На зборах нам обіцяли, що буде капітальний ремонт дороги асфальтного покриття Гута-Заболоття. На сьогоднішній день робиться тільки ямковий ремонт дороги.

Дорога сполучає Гуту з центром об’єднаної громади Заболоттям. Через погану дорогу, каже виконувач обов’язків старости села Микола Свіржевський, сюди перевізники відмовляються пускати автобуси.

Микола Свіржевський, в. о. старости с. Гута поділився із журналістами, що ця дорогаодне з самих болючих питань. На ремонт, за його словами виділили всього  1 млн 600 гривень.

Зі слів голови об’єднаної громади Валерія Свіржевського, гроші з держбюджету дали на ремонт дороги протяжністю 600 метрів у селищі Заболоття. Це – мільйон 600 тисяч гривень. Близько 200-т тисяч, каже, пішло на ямковий ремонт між селами.

А ось голова правління Ковельського шляхобудівельного управління-63 Ігор Пець каже, що ямковий ремонт – якісний.

Подробиці — у сюжеті UA: ВОЛИНЬ:

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook