«Не повномасштабна війна з Росією, а значно гірше», — Білозерська про небезпеку для України через вибори

Олена Білозерська. Фото - svoboda.org

Олена Білозерська. Фото — svoboda.org

Доброволець ДУК «ПС», із грудня 2016 року — боєць УДА (снайпер), зараз — молодший лейтенант ЗСУ, боєць 503-го батальйону морської піхоти ЗСУ Олена Білозерська:

Чергове дніще передвиборчої боротьби.

«Если победит Порошенко, то нас будут ждать тяжелые времена. Я думаю, в этом случае начнется полномасштабная война с Россией. Будет введено на всей территории страны военное положение, будет военный диктатор, будет тотальная мобилизация, будет конфискация частной собственности, все будет национализировано. В этом случае война с Россией начнется и затянется лет на 15″, – считает Соскин».

Дніще не в тому, що цей «політичний експерт» бреше — усі вони брешуть, тим більше, зараз. А в тому, що апелює до наймерзенніших обивательських інстинктів, підживлює, підгодовує те, що треба випалювати розпеченим залізом.

Скоріше б пройшли і закінчилися вибори, одні і другі, і держава після них вціліла.
Це дуже специфічні вибори. Цього разу не так важливо, хто саме на них переможе, як те, що може початися наступного дня, якщо комусь, не дай Боже, спаде на думку не визнати результати виборів. Це точно буде не повномасштабна війна з Росією, а щось значно гірше — спершу громадянська війна, а потім окупація.

Джерело — Фейсбук

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook