Не платите зарплату працівникам або даєте надто низьку? Штраф у розмірі від 510 до 1700 грн

zarplataЯкщо на підприємстві працівники отримують зарплату – нижчу за мінімальну, то доведеться сплатити штраф.

Читайте також. У Тернополі стимулюють роботодавців до створення нових робочих місць

Роз’яснення з цього приводу ІА «7 Днів-Україна» надали в Інформаційно-комунікаційному відділі Головного управління Міндоходів у Тернопільській області.

Відповідно до ст. 2 Кодексу законів про працю громадяни України мають право на працю, тобто на одержання роботи з оплатою праці не нижче встановленого державою мінімального розміру. Мінімальна заробітна плата — це законодавчо встановлений розмір зарплати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт).

Читайте також. Найпопулярніші професії серед безробітних Тернополя: кухар, продавець, бармен, охоронник

Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, яка щорічно встановлюється Законом України «Про Державний бюджет», і не може бути меншою за прожитковий мінімум.

Оскільки мінімальна зарплата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання, то органи Міндоходів мають право здійснювати контроль за її нарахуванням. У разі отримання інформації про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин і виплати роботодавцями доходів у вигляді зарплати без сплати податків до бюджету органи Міндоходів здійснюють фактичну перевірку без попередження платника податків.

Читайте також. “Імідж Тернопілля – це емоції і враження, а вони залежать від усіх, хто тут живе і працює”, – експерти (Відео)

За ненарахування, неутримання або несплату (неперерахування) податків платником, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, передбачено застосування штрафу в розмірі:

-          25% суми податку, що підлягає нарахуванню або сплаті до бюджету;

-          50% суми податку, що підлягає нарахуванню або сплаті до бюджету – за ті самі дії вчинені повторно протягом 1095 днів;

-          75% — за ті ж дії, вчинені протягом 1095 днів втретє і більше.

Читайте також. Тернопіль: більше робочих місць ліквідували, ніж відкрили нових

Водночас посадових осіб підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності, що використовують найману працю, за порушення встановлених термінів виплати заробітної плати або її виплату в неповному обсязі, а також за порушення інших вимог законодавства про працю притягують до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 510 до 1700 грн. Така вимога передбачена ч. 1 ст. 41 Кодексу про адмінправопорушення.

За грубі порушення законодавства про працю службові особи підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності, а також громадяни-суб’єкти підприємницької діяльності, можуть бути притягнені до кримінальної відповідальності відповідно до ст. 172-175 Кримінального кодексу України.

Довідково. Трудові відносини в Україні регулюють Кодекс законів про працю України, Закон України від 24.03.95 р. за №108/95-ВР «Про оплату праці» та інші нормативні акти з цих питань.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook