«Не можна виключати», — Кремль уже дає «задню» щодо відсутності росіян у місці авіаудару сил коаліції в Сирії

ф1Москва не має конкретної інформації, яка дала б можливість зробити чіткий висновок з приводу того були чи не були російські найманці в Сирії.

Про це заявив речник президента Росії Дмитро Пєсков, повідомляють Факти ICTV.

Пєсков, не давши конкретної відповіді, заявив, що присутності громадян Росії в Сирії у місці авіаудару сил коаліції  «не можна виключати».

«Ми не маємо у своєму розпорядженні конкретної детальної інформації, яка б дозволяла робити будь-які висновки. Не можна виключати, що на території Сирії можуть перебувати громадяни РФ. Вони не належать до Збройних сил – це все, що можна констатувати. Але в будь-якому випадку наші громадяни, вони залишаються громадянами Російської Федерації», – дослівно сказав речник Кремля.

Читайте також: «Два КамАЗи трупів»: з’явились подробиці, як Росія зазнала потужних бойових втрат у Сирії

Нагадаємо, російські неофіційні джерела масово повідомляють, що 7 лютого в Сирії російські найманці як сили, що воюють на стороні Асада атакували з метою заволодіти нафтовим терииторіями, які контролюють сили коаліції на чолі зі США.

Читайте також: Втрати Росії у Сирії зросли до «масштабу катастрофи» (Аудіо)

Внаслідок удару у відповідь сил західної коаліції загинуло, як спершу повідомляли 200 російських найманців ПВК «Вагнера».

Наступні дані говорили вже про 600 загиблих російських найманців.

Читайте також: «Перейшли річку і напали», — у Пентагоні розповіли подробиці атаки 7 лютого на війська коаліції в Сирії (Відео)

Відомо, що в госпіталі у Москві і в Петербурзі трьома літака з Сирії доправили півтори сотні поранених громадян Росії.

Читайте також: «Ми форсували Євфрат», — російський найманець-учасник бою розповів, як у Сирії розгромили групу «Вагнера» (Відео)

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook