«Не будьте знаряддям в руках диявола», — владика Нестор

несторЗвернення до Тернополян зробив архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор (УПЦ КП).

Нагадаємо, священик не побоявся вийти до людей, які у ніч на 19 лютого громили міський та обласний відділи міліції. Він особисто намагався їх заспокоїти, закликав до мирного вирішення конфлікту.

Читайте також. У всіх храмах УГКЦ Тернопілля у дзвони битимуть кожні дві-три години

Подаємо повний текст звернення, оприлюднений на сайті ОДА 20 лютого.

«Дорогі браття і сестри. Тернополяни. Українці.

Звертаюсь до вас у нелегкий для українського народу час. Звертаюсь найперше до вашого християнського сумління і доброго за своєю природою українського серця. Звертаюсь і прошу згадати, що ми — Українці не вороги один одному, а брати і сестри в Господі нашому Ісусі Христі.

Події на майдані Незалежності, де пролилася кров невинних людей і коли у різних регіонах відбулися погроми адміністративних будівель, свідчить про те, що голос Церкви яка вже третій місяць просить схаменутися як владу, так і протестувальників — не почутий. Ми бачимо до чого це призвело!

Читайте також. Біля державних будівель у Тернополі багато людей. Розгромили там усе “ультраси” з Дніпропетровська (Фото)

Закликаю вас згадати Заповідь Божу: «Не вбивай!». Бо тільки один Бог дає життя і тільки Йому вирішувати, коли людині йти з життя. Пам’ятайте – за кожного вбитого винний буде особисто відповідати перед Богом. Бо від Нього не утаїться жоден злочин!

Зараз відбувається це вже не мирний протест. Тепер головне зберегти якомога більше людських життів і не допустити ще більшого кровопролиття. Закликаю вас до миру! Не будьте знаряддям в руках диявола — ворога роду людського!

Читайте також. “Зупиніть війну проти власного народу”, – закликає мер Тернополя Сергій Надал

Ми повинні сьогодні як один проявити свою незлобивість і братню любов один до одного, з’єднатись у щирій молитві за примирення і благати у Бога упокоєння душ для загиблих, прощення наших гріхів та спокою в Україні. Нехай у цьому допоможе нам Бог!»

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook